CONTACTE

FEC S.A. - Fabrica elemente de construcţii S.A.
str. Uzinelor 96, MD - 2023, mun. Chişinău, Republica Moldova

Grafic de lucru  LUNI-VINERI 7:30-16:00 

Director tehnic - Bradu Alexandru mobil: +37360203900  alexandru.bradu@fec.md

Office manager - Stoian Oxana tel/fax +373 22 855 838 mobil: +37360478877  oxana.stoian@fec.md ; office@fec.md

DEPARTAMENT VÎNZĂRI  

Agent Vinzari - Lungu Victor mobil +373 606 853 33   victor.lungu@fec.md

Agent Vinzari - Cornea Leonid mobil +373 691 398 16   leonid.cornea@fec.md

Sef. Sec. Vinzari - Golovenco Victor mobil +373 606 800 12   victor.golovenco@fec.md

PRODUCERE

Șafer Mihail mobil+373 69 176 082  mihail.safer@fec.md

Secția economie și finanțe

Șefa secției planificare - Umaneț Evghenia mobil +373 79645993  evghenia.umanet@fec.md

Contabil - Iarosciuc Svetlana mobil +373 68494847  svetlana.iarosciuc@fec.md

Ultima redactare: ..07.05.2024   
Accesări: 37906


Prima pagină  »  Contacte

FEC S.A. - Fabrica elemente de construcţii S.A.
str. Uzinelor 96, MD - 2036, mun. Chişinău, Republica Moldova
Telefon : ; Fax : (+373 22) 855-838
e-mail : office@fec.md

 

 
 

 

PAGINA ÎN SUS

Total ieri: 84   Total azi: 41